Kitchen corners

Set Descending Direction

Items 1-12 of 16

per page
View as Grid List
Page
Set Descending Direction

Items 1-12 of 16

per page
View as Grid List
Page

У даній підрубриці Ви маєте можливість підібрати стильний куток в кухню. Завдяки компактним розмірам Ви отримуєте комфортне місце для розміщення всієї родини за столом.

Переваги кухонних куточків

Дерев’яні кухонні куточки виглядають елегантніше та стильніше, аніж табурети, які зазвичай ми звикли бачити на українських кухнях. Різноманітність матеріалів, які використовують у виготовленні конструкцій, дає можливість отримати оригінальні вироби, які допоможуть створити стильну столову зону. Сьогодні у нашому магазині представлені кутки із якісним каркасом. Наші клієнти можуть підібрати вироби, вкриті тканиною, або ж шкірозамінником. Кожна модель має декілька варіантів оббивки. Ми пропонуємо вироби, доступні кожному. Наші менеджери-консультанти допоможуть підібрати кухонний куток, або ж можливо і повний комплект меблів для Вашої кухні. Вам залишається подзвонити за вказаними номерами та отримати консультацію.

Вибір моделі

Різноманіття моделей для кухні іноді приводить до складного вибору. Щоб підібрати ідеальний куток для своєї кухні, потрібно у першу чергу знати габарити приміщення.

Також важливою складовою є:

  • кількість членів родини;
  • загальний стиль кухні;
  • вільний простір.

Придбавши кухонний куток, Ви отримуєте обідню зону на своїй кухні, яка стане ще й додатковим місцем для зберігання великої кількості потрібних речей для кухні. Майже всі моделі оснащені місткими ящиками. І це можливо зробити навіть у невеликих приміщеннях. Звернемо увагу, що, при виготовленні кухонних меблів, використані якісні тканини, які є стійкими до забруднення та вологості. Це дужий важливий чинник для експлуатації м’яких меблів на кухні, особливо, якщо у Вашому домі є дитина.

Наша команда робить все, щоб клієнти нашого меблевого інтернет-магазину залишилися задоволеними.

To Top