Children's tables

Desc

Items 1-12 of 17

per page
View as Grid List
Page
Desc

Items 1-12 of 17

per page
View as Grid List
Page

Кожній дитині обов’язково потрібен свій стіл. Він необхідний для розвитку дитини, практично незалежно від її віку. У маленькому віці треба невисокий столик, на якому малюк зміг би комфортно малювати чи грати з іграшками, пізніше знадобиться зручний стіл для школяра. До вибору таких меблів слід підходити уважно. Основна вимога – зручність для дитини, що залежить перш за все від розмірів столу. Також він має бути функціональним, міцним та стильним.

Наш інтернет-магазин «Mebli CITY» пропонує якісні дитячі столи від кращих українських виробників за доступними цінами. Асортимент включає моделі різних розмірів та дизайнів. Є прості столи з різноманітними шухлядами, тумбами, відсіками для розміщення комп’ютера, стелажами та т. п. Завжди можна підібрати оптимальну модель під індивідуальні потреби.

Дитячі письмові столи

Якщо стіл дитячий буде використовуватися для виконання домашніх завдань, читання книг, малювання або проведення часу за комп’ютером, він повинен бути максимально комфортним. Стіл має бути оснащений додатковими ящиками та шухлядками, які можна використовувати для зберігання книг, підручників, канцелярського приладдя та інших речей. Для цього передбачені спеціальні дитячі письмові столи.

Такий стіл може бути обладнаний:

  • підставками та нішами для встановлення комп’ютера;
  • висувними шухлядами;
  • закритими тумбами;
  • відкритими поличками.

Стіл необов’язково має бути прямим. Можна вибрати кутову модель, що актуально для невеликих кімнат. Також популярністю користуються моделі з надбудовами, які значно розширюють функціональність.

To Top