Tables

Desc

Items 1-12 of 589

per page
View as Grid List
Page
Desc

Items 1-12 of 589

per page
View as Grid List
Page

Стіл – обов’язковий елемент меблів у кожній оселі. Причому відповідно до призначення кімнати, використовуються ті чи інші види столів. Тому столи відрізняються не тільки розмірами, формою та дизайном, а також конструкцією й призначенням. Тому при виборі слід враховувати ряд факторів. Наш інтернет-магазин «Mebli CITY» надає можливість купити стіл будь-якої форми, розміру та стилю. У нас можна підібрати ідеальну модель для будь-якої кімнати. Всі столи, купити які пропонує наша компанія, виготовлені виключно з якісних, безпечних та надійних матеріалів.

На перший погляд здається, що стіл – це дуже простий елемент меблів, але він є обов’язковим для кожного будинку чи офісу. Як правило, це горизонтальна поверхня, піднята на певну висоту (у залежності від потреб) за допомогою однієї або декількох ніжок, чи іншої опори. Гарнітур може мати різне призначення. Він може використовуватися для вживання їжі, розташування певних предметів, виконання різних робіт, ігор і т. п. Майже у кожному приміщенні цей предмет меблів є центральним елементом інтер’єру та меблювання. Він несе не тільки функціональне, а й важливе декоративне навантаження.

Багатий вибір моделей

Сьогодні купити стіл не так легко, як здається на перший погляд. Виробники пропонують настільки широкий асортимент, що у ньому можна просто загубитися. Дуже часто потреби покупця задовольняють одразу декілька моделей столів, що ще більше ускладнює вибір. В такому випадку варто проконсультуватися у спеціалістів. Працівники нашої компанії з радістю дадуть відповіді на всі ваші питання. Якщо ви вибираєте столи в Чернівцях або Вінниці, можете завітати до нашого торгового залу, де наочно ознайомитеся з різними моделями та отримаєте консультацію. Якщо ви з іншого міста, проконсультуватися можна через телефон або в онлайн-чаті прямо на сайті.

Враховуючи масштабність та динамічність меблевої галузі, можна нарахувати величезну кількість різновидів столів. Вони мають різні форми та розміри, призначення, конструктивні й функціональні можливості, відрізняються дизайном, забарвленням, матеріалами виготовлення, та іншими параметрами. Є компактні та великі, сталеві, дерев’яні й пластикові, круглі, квадратні, прямокутні й майже будь-які інші моделі.

Ще один дуже важливий параметр, яким відрізняються столи – ціна. Є бюджетні моделі, середньої цінової категорії та преміальні дорогі. Причому різниця може бути десятикратною та навіть більше. На вартість перш за все впливають використані матеріали. Звичайно більшість покупців бажають придбати найкращу модель за мінімальну ціну. При виборі столу дійсно можна зекономити. Наприклад, для підсобних чи господарських приміщень немає сенсу купувати дорогу модель. Водночас на столі для дитячої кімнати неможна економити, він має бути максимально надійним та безпечним.

Такі меблі, як столи, відрізняються перш за все своїм призначенням, тому спочатку слід чітко визначитися з тим, які функції повинен виконувати цей виріб. Це може бути письмовий чи комп’ютерний стіл, або взагалі невеличкий журнальний столик для вітальні. Варто заздалегідь визначитися з формою та розмірами. Бажано продумати дизайн та декоративні елементи, оскільки в асортименті можуть бути однакові моделі, які відрізняються тільки оформленням. Один з найважливіших факторів – матеріали виготовлення. Вони мають бути екологічними, надійними та простими у догляді.

Конструкція моделі також грає важливу роль. Наприклад, для компактної кімнати можна підібрати гарний розкладний стіл. Він не буде займати багато місця, а, при необхідності, завжди можна збільшити розмір стільниці. Якщо це комп’ютерний стіл, важлива наявність відсіків для зручного розміщення пристроїв, кабелів та аксесуарів. Столи для виконання специфічних видів робіт взагалі можуть мати унікальну конфігурацію.

Різновиди столів

Починати підбирати стіл треба з визначення його призначення та відповідно функціональних можливостей. У залежності від того, для чого призначений стіл, ціна може також дуже відрізнятися. За параметром призначення меблі даної категорії можна класифікувати на декілька основних типів:

 • Обідні (столові). Основне призначення – забезпечення комфорту під час приймання їжі. Часто вибирають досить великі моделі, щоб за столом могла розміститися не тільки сім’я, а ще й гості. Можуть відрізнятися розмірами та формою. Діляться на стаціонарні, складні та розсувні. Зараз часто вибирають моделі зі скляною стільницею та металевою опорою, оскільки вони дуже добре вписуються у сучасні стилі інтер’єру.
 • Письмові, включаючи шкільні. Використовуються для роботи з документами, виконання домашніх завдань та т. п. Зазвичай у конструкції передбачені висувні шухляди та відкриті полички.
 • Комп’ютерні. Призначені для розміщення комп’ютерної техніки. Конструкція може передбачати спеціальні відсіки для системного блоку, клавіатури та кабелів. Також часто мають полички та шухлядки. Комп’ютерні та письмові столи часто комбінуються в одну модель.
 • Столи-трансформери. Можуть мати різноманітні висувні, розкладні та інші механізми для розширення функціоналу. Наприклад, це може бути додаткова висувна стільниця.
 • Столи-книжки. Аналогічно попередньому варіанту, розкладають для збільшення розмірів стільниці. Як правило, додаткові стільниці підіймаються з двох боків, тому стіл схожий на книжку, через що й з’явилася така назва.
 • Журнальні. Встановлюються у вітальнях, кімнатах відпочинку та офісах. Найчастіше мають невеликі розміри, у тому числі висоту. На таких столиках часто складують різні дрібниці, зокрема журнали та книги. Також журнальний столик є важливим декоративним елементом. Найбільш популярні моделі зі стільницею зі скла.
 • Туалетні. Як правило, використовуються жінками для виконання різноманітних косметичних процедур. Можуть мати у своїй конструкції досить велике дзеркало. Для зберігання косметики та інших речей передбачені висувні шухлядки.
 • Дитячі. Призначені для дитячих ігор та інших розваг. Відрізняються невеликими розмірами та яскравим, привабливим забарвленням. Дуже часто комбінуються різні кольори.
 • Для побутової техніки. Використовуються для розташування телевізорів, аудіосистем, периферійної техніки, телефонів, консолей, приставок та т. п. Можуть значно відрізнятися розмірами та формою, у залежності від того, яку техніку планується розміщувати.

Існують ще й інші, більш спеціалізовані, столи. Купити можна модель під будь-які потреби. Іноді столи певного типу використовують не за призначенням. Наприклад, масивні обідні столи можна використовувати для виконання певних видів робіт, які потребують великого простору, тому вибирати слід не тільки за основними категоріями, а, перш за все, на основі власних потреб.

Матеріали виготовлення

Стіл практично будь-якого типу може бути виготовлений із різних матеріалів:

 • Дерево. Найбільш цінний матеріал завдяки міцності та зовнішній привабливості.
 • ДСП та МДФ. Досить міцні плити з деревинної стружки, які відрізняються доступною вартістю.
 • Пластик HPL. Недорогий варіант, є можливість нанесення будь-якого декору.
 • Загартоване скло. Як правило, використовується для виготовлення стільниць.
 • Метал. Зазвичай з різних сплавів роблять каркаси та ніжки.

Чому варто купувати столи в інтернет-магазині «Mebli CITY»

На перший погляд здається, що знайти необхідну модель можна у найближчому меблевому магазині, але насправді на пошуки оптимального варіанту може знадобитися не один тиждень. Це пов’язано з невеликим асортиментом більшості традиційних магазинів.

Наша компанія пропонує величезний асортимент якісних меблів. При чому не потрібно витрачати дорогоцінний час на ходіння по різних салонах. Достатньо знайти потрібну модель на нашому сайті та оформити замовлення. Для зручності передбачені фільтри, за допомогою яких товари можна відсортувати під свої потреби.

Ми доставимо вибрані вами товари у будь-який населений пункт України. Неважливо куди замовлені столи, в Івано-Франківськ, Одесу, Харків чи Запоріжжя, ми швидко доставимо їх у будь-яке місто. Доставлення здійснюється обраною покупцем транспортною компанією.

У нас найнижчі ціни на українському ринку. Це досягається завдяки прямому співробітництву з виробниками без посередників. Крім того, це дає нам можливість контролювати якість кожного товару та поставляти клієнтам тільки надійні меблі.

To Top