Office chairs

Set Descending Direction

Items 1-12 of 21

per page
View as Grid List
Page
Set Descending Direction

Items 1-12 of 21

per page
View as Grid List
Page

Якісні та функціональні офісні меблі – запорука продуктивної роботи співробітників офісу. Кожен елемент меблювання потрібно підбирати так само продумано, як меблі для дому або квартири. Важливу роль у комфортній роботі співробітника грає стілець офісний, як один з основних гарнітурів, якими користуються працівники. Від нього буде залежати здатність людини до продуктивної праці протягом дня. Крісло офісне – це елемент, який використовується працівником на протязі всього дня. Чим зручніше стілець чи крісло, тим комфортніше працівнику, а відповідно і продуктивність його буде вище.

Стільці можуть мати різну форму, дизайн та розміри. Для персоналу варто вибирати максимально комфортні, надійні та практичні меблі. Для зони очікування можна вибрати простіші, але не менш надійні та стильні крісла. Стілець офісний має бути виконаний з міцних, максимально довговічних матеріалів. Такі меблі щодня витримують високе навантаження, тому якість є не менш важливою ніж зручність.

Критерії вибору комфортного офісного стільця

Вибираючи стілець, крісло офісне чи інший елемент меблювання, слід спиратися на такі параметри:

  • матеріал каркаса;
  • наповнювач;
  • оббивка;
  • забарвлення.

В якісному виробі ніжки та корпус повинні бути виконані з металу. Іноді каркас роблять перфорованим, що покращує його зносостійкі характеристики та можливість протистояти механічним пошкодженням. У дорожчих виробах каркас може покриватися різними оздоблювальними матеріалами.

Будь-який стілець, офісний простого типу для працівників чи елітна модель для керівника, має бути зручним, що значно залежить від наповнювача. Може використовуватися поролон або пінополіуретан. Стілець для офісу на основі поролонового наповнювача відрізняється дешевизною, але при цьому не надто довговічний. Від тривалого використання у сидінні та спинці можуть з’являтися «ями», тому потрібно підбирати модель з щільністю поролону не менш 30 кг/м2. Пінополіуретан – навпаки, готовий до тривалого використання без необоротної деформації. Цей матеріал використовується у дорогих моделях офісних меблів.

Важливо врахувати, яку оббивку має крісло. Офісне використання пов’язане з прискореним зносом, тому матеріал повинен бути максимально міцним. Часто використовується синтетичне волокно, яке демонструє підвищену зносостійкість. Сучасні синтетичні тканини стійкі до накопичення статичної електрики. Вони доступні у багатому розмаїтті кольорів, можна підібрати модель під корпоративний стиль компанії. Можна вибрати варіант з оббивкою із мікрофібри – дорожчий, але при цьому естетичний матеріал.

Шкіра майже не використовується для оббивки офісних стільців, але все ж зустрічається у рамках обстановки офісів великих корпорацій. Крім того, це добрий вибір для крісла керівника.

Що стосується забарвлення, то необхідно відштовхуватися від загального вигляду офісу й практичності. Найчастіше у цьому виробі використовується чорний, темно-синій або сірий колір. Непомітні тони актуальні, оскільки на їх фоні не дуже помітні забруднення. Оббивка у світлих тонах потребує особливого підходу до чищення та використання стільця.

Головне – вибрати той оббивний матеріал, який не електризується, легко чиститься та не зношується після року використання. Важливо розуміти, що меблювання – один з елементів зовнішнього вигляду офісу, тому не можна легковажно підходити до підбору меблів.

Наша компанія пропонує стільці та крісла для офісу у будь-яких варіантах дизайну. Кожне офісне крісло, купити яке можна у нашому інтернет-магазині, вироблене з практичних, надійних та довговічних матеріалів. Ми пропонуємо безліч моделей стільців та крісел з металевим каркасом, міцним сидінням та зносостійкою оббивкою. В асортименті є дуже багато варіантів дизайну, можна підібрати моделі під корпоративний стиль компанії.

Підсумовуючи, офісні стільці та крісла мають відповідати таким вимогам:

  • спинка з оббивкою;
  • м’яке сидіння;
  • довговічний наповнювач;
  • каркас зі сталі;
  • наявність підлокітників.

Ціна на офісні меблі залежить від їх функціоналу, дизайну та матеріалів виготовлення. Офісні стільці – не виняток, вони можуть бути вишуканими, але й вартість стильного рішення буде вище. Сучасна меблева промисловість може запропонувати багатий вибір красивого та надійного меблювання для корпоративних потреб. У нашому каталозі знайдуться як бюджетні, так і елітні стільці, крісла та інші меблі для офісів.

To Top