A pear chair

У даній підрубриці Ви можете придбати стильні пуфики лофт. Стиль лофт набирає популярності, сьогодні його можна побачити в інтер’єрі кафе, барів, майстерень та навіть у помешканні.

Пуфи для лофту

Деякі дизайнери відмічають, що пуфи, що мають східне походження, не підходять до стилю лофт. Але ж головними ознаками лофту є простота, то чому б не використати прості моделі пуфів для оздоблення приміщення у стилі лофт. Завдяки своїй функціональності такі предмети меблів надають повноцінне місце для сидіння та підходять до будь-якого приміщення. За допомогою пуфів люди мають можливість доповнити концепцію інтер’єру, одночасно маючи вільний простір.

Сучасний пуф для сучасного інтер’єру

Пуф це невелике по висоті сидіння, яке не має ні спинки, ні підлокітників. Це допоміжні меблі. Їх використовують для того, щоб зробити акцент у приміщенні та заповнити пусті місця.

Пуфи бувають:

  • каркасними
  • безкаркасними.

Урбаністичний стиль відбився й на пуфах. Такі моделі вирізняються своєю простотою, якісною оббивкою й монохромним кольором. Пуфи – універсальні, їх ставлять у спальні біля туалетного столика, у передпокої біля полички із взуттям та у вітальні поряд із диваном.

Якщо Ви думаєте, на якому кольорі зупинитися, обираючи пуф для приміщення, оформленого у стилі лофт, тоді для індустріального лофту підійдуть чорна, сіра та коричнева гама кольорів. Якщо Ваше приміщення стилізовано у гламурному лофті, тоді краще зупинитися на яскравих моделях у червоному, синьому або ж жовтому кольорі. Прихильникам богемного лофту слід підібрати моделі, що мають ефект штучної застарілості.

Магазин «Меблі Сіті» пропонує великий асортимент пуфиків, що підійдуть до різних стилів. Ми допоможемо Вам підібрати модель, що якнайкраще підійде саме для Вашого інтер’єру. Потрібна консультація, дзвоніть за вказаними телефонами!

To Top