Children's mattresses

We can't find products matching the selection.

Для комфортного сну дитині потрібен якісний матрац. Від нього залежить наскільки правильним буде положення тіла дитини, що безпосередньо впливає на її фізичний розвиток. Тому, перш ніж купити дитячий матрац, слід переконатися у його ортопедичних властивостях.

У залежності від віку дитини потрібно вибирати правильний матрац. Треба враховувати не тільки розміри, а також жорсткість, матеріал наповнення, висоту та ряд інших параметрів. Наша компанія «Mebli CITY» надає можливість купити матрац дитячий для будь-якого віку. Асортимент включає досить багато моделей, які відрізняються розмірами, матеріалами та дизайном. Завжди можна підібрати ідеальну модель під власні потреби.

Критерії вибору

Вибираючи матрац для дитини, зверніть увагу на такі нюанси:

  • Відповідність росту дитини за розмірами. Матрац не повинен бути занадто маленьким.
  • Відповідність габаритам ліжка. Матрац має оптимально підходити під розміри ліжка.
  • Відсутність токсичних речовин у складі матеріалів, з яких він виготовлений. Сучасні матраци наповнюють латексом та кокосовою стружкою, які є абсолютно безпечними для здоров’я.
  • Мінімум швів на чохлі. Зайві шви будуть спричиняти дискомфорт.
  • Матрац не має бути дуже м’яким. Він повинен бути у міру жорстким, щоб підтримувати спину у рівному положенні.

Кожен матрац дитячий, купити який пропонує наш інтернет-магазин, повністю відповідає переліченим вимогам. Ми співпрацюємо з кращими українськими виробниками, тому можемо гарантувати високу якість нашої продукції. У нас можна підібрати якісний матрац для дитини будь-якого віку (від немовляти до підлітка).

To Top