Built-in wardrobes

We can't find products matching the selection.

Приставна шафа-купе – універсальний меблевий гарнітур, за допомогою якого будь-яка пряма шафа-купе може перетворитися в кутову у вигляді букви Г. Це дозволяє доповнити вже наявну систему зберігання, придбавши приставну шафу-купе в аналогічному дизайні. Також можна придбати 2 прямі моделі різних розмірів, одна з яких буде виконувати приставну функцію.

Придбати будь-яку модель приставної шафи-купе можна у нашому інтернет-магазині «Mebli CITY». Асортимент включає шафи різних розмірів та варіантів зовнішнього оформлення. Це дає можливість придбати модель, яка ідеально підійде під розміри та стиль інтер’єру приміщення. З асортиментом приставних шаф-купе можна ознайомитися у даній рубриці сайту.

Особливості та рекомендації по вибору

Такі шафи-купе встановлюють у спальнях, вітальнях, дитячих, у робочих кабінетах, прихожих та кухнях. Головна особливість шаф-купе полягає у тому, що вони можуть бути пристосовані практично для будь-яких цілей, для зберігання речей або посуду, у них може бути вмонтована різна техніка або навіть ліжко.

Але важливо правильно вибрати модель. Для цього слід врахувати такі моменти:

  • розміри приміщення;
  • інтер’єр кімнати та дизайн інших меблів;
  • вимоги до внутрішнього наповнення, виходячи з того, які речі будуть зберігатися у шафі;
  • матеріали виготовлення та фурнітура.

Ми пропонуємо багатий асортимент готових рішень для продуманого облаштування вашої оселі функціональними системами зберігання. Завдяки багатому асортименту, наші моделі шаф підійдуть для будь-яких приміщень, незалежно від їх оформлення, розмірів та призначення.

To Top