Director's chairs

Set Descending Direction

Items 1-12 of 75

per page
View as Grid List
Page
Set Descending Direction

Items 1-12 of 75

per page
View as Grid List
Page

Крісло керівника – обличчя компанії

Обираючи подібні речі, економія може бути недоречною. З психологічної точки зору людина у дешевому або солідному кріслі виглядає по-різному. Обравши відповідну до власного статусу річ, Ви таким чином створюєте потрібне відношення до себе інших людей. Вдало придбане крісло керівника буде позитивно сприяти подальшим стосункам з колегами по роботі та представниками інших організацій.

На що варто звертати увагу, купуючи крісло для керівника

Існує декілька моментів, які треба враховувати:

  • Ціна меблів. Директорські крісла зазвичай суттєво дорожчі, ніж меблі аналогічного призначення для рядових працівників, але економити у даному випадку не рекомендовано.
  • Виробник продукції. Інтернет-магазин «Меблі Сіті» пропонує широкий асортимент крісел високої якості.
  • Технічні показники. Матеріали зовнішньої оббивки зазначеної категорії крісел – це найчастіше замінники шкіри іноді використовують тканину. Металеві частини мають хромове покриття.
  • Ще одним важливим показником є зовнішній дизайн. Стиль виготовлення меблів, не зважаючи на думку переважної більшості людей, далеко не завжди варто обирати у стандартному виконанні. Сучасні керівники доволі часто почали обирати для себе стиль хай-тек. Кабінети оздоблюють склом та металом, застосовують хромові або глянцеві елементи. Найбільш доцільним варіантом залишається вибір, який базується на наявному інтер’єрі кабінету та власних побажаннях керівника.

Де придбати крісла

Замовити крісло для офісних потреб легко на сайті інтернет-магазину «Меблі Сіті». Фірма пропонує різноманітний, періодично оновлюваний вибір меблевої продукції. Тут Ви маєте можливість ознайомитися з виробами різної вартості, отримати необхідні консультації від спеціалістів.

To Top