Corner wardrobes

Організувати зручну систему зберігання у невеликій кімнаті досить складно. Традиційні меблі займають багато місця, але є простий вихід – купити кутову шафу-купе. Куток кімнати, як правило, нічим не зайнятий, а встановлення шафи-купе кутової форми дозволить з користю залучити це місце. Крім того, завдяки кутовій конструкції підвищується місткість такої шафи-купе.

Наш інтернет-магазин «Mebli CITY» надає можливість купити шафу-купе (кутову) будь-яких розмірів та дизайну. В асортименті є моделі під будь-який стиль інтер’єру. Можна підібрати ідеальний варіант як для просторої, так і самої маленької кімнати чи коридору. Кутова шафа-купе – це ідеальний вибір, якщо треба облаштувати зручну систему зберігання та при цьому заощадити вільний простір.

Особливості та види кутових шаф-купе

Така шафа уявляє собою єдину конструкцію з розсувними дверима, яка розміщується поміж двох суміжних стін, тобто вона встановлюється у куток приміщення. Виріб може мати різні розміри, що залежить від побажань господарів та площі самого приміщення.

Можна виділити 4 основних типи кутових шаф-купе:

  • Г-подібні;
  • трикутні;
  • трапецієподібні;
  • п’ятистінні.

Найголовніша перевага кутової шафи-купе – можливість вигідно використати пустий куток. Крім того, вона маскує будівні дефекти. Остання перевага особливо важлива для приміщень, де не дуже рівні стіни, що особливо помітно у кутах. Така шафа вміщує дуже багато речей, оскільки завдяки кутовій формі має досить велику глибину. Найбільш місткими є п’ятистінні моделі, оскільки мають з обох боків додаткові стінки, але водночас вони й займають більше місця. Трикутні шафи-купе є найбільш компактними, але через це місткість у них трохи менша.

To Top