Cabinets, racks and shelves

Desc

Items 1-12 of 19

per page
View as Grid List
Page
Desc

Items 1-12 of 19

per page
View as Grid List
Page

У даній підрубриці Ви маєте можливість вибрати дитячі стінки, які тривалий час слугуватимуть Вашим дітлахам, приносячи радість та комфорт.

Меблі до дитячої

Дитяча кімната – це саме складне приміщення для облаштування. Річ у тому, що діти займаються різною діяльністю, та дитяча кімната має мати все необхідне для цього. Тут має бути зручне місце для сну, вільний простір для ігор або занять спортом, робоче місце для творчих занять або навчання, а також місце, де зберігатимуться речі, які потрібні дитині для здійснення усіх видів діяльності. Мова йде не тільки про одяг та взуття, а й книжки, канцелярію, іграшки, м’ячі, роликові ковзани, і цей список можна продовжувати без кінця.

Дитячі стінки

Дитяча стінка – ідеально практичний варіант для дитячої кімнати. Сучасні стінки складаються з універсального набору меблів, необхідних дитині. Це і ліжко, а також стіл, шафа, закритій відкриті полиці, висувні шухляди, які допоможуть впорядкувати усі дитячі речі.

У нас представлені дитячі стінки, які допоможуть максимально практично й функціонально облаштувати простір у дитячій кімнаті. У нас представлені прямі та кутові конструкції стінок. Те, яку модель вибрати саме вам, залежить від потреб Вашої дитини та вподобань.

Критерії вибору стінки для дитячої

Підбираючи стінку для дитячої, Ви повинні обрати ту модель, яка відповідає:

  • віку дитини;
  • її росту;
  • статі.

Краще надати перевагу меблям, виготовленим з ДСП та МДФ. Це доступні та безпечні матеріали. Обов’язково візьміть до уваги вподобання своєї дитини. Якщо Ваша дитина колекціонує щось, машинки чи фігурки з тваринками, тоді слід обирати моделі з відкритими полицями, які пізніше будуть використовуватись для зберігання книжок. Не бійтесь радитися зі своєю дитиною, щодо вибору меблів для дитячої, тому що саме їй доведеться жити у цій кімнаті та щодня користуватися меблями!

To Top