Cabinets for shoes

Desc

Items 1-12 of 108

per page
View as Grid List
Page
Desc

Items 1-12 of 108

per page
View as Grid List
Page

Тумба для взуття є важливою частиною передпокою або коридору. Гарнітур надає можливість розмістити досить багато взуття, що дуже важливо для великої родини, а також зручно й продумано облаштувати простір навіть вузенького коридору, що не рідкість у багатоквартирних будинках. Наша компанія надає можливість купити тумбу для взуття будь-яких розмірів та дизайну, врахувавши особливості приміщення та особисті побажання.

Сучасним рішенням є містка тумба для взуття з вішалкою, полками та додатковими елементами. Це зручно, оскільки маса речей зберігається в одному місці: сезонне взуття, верхній одяг, головні убори й різні аксесуари.

Особливості тумби

Тумба для взуття, купити яку ви плануєте для коридору чи передпокою, повинна бути не тільки функціональною, а й приємною ззовні. По дизайну вона має гармонійно вписуватися в загальний інтер’єр. В нашому інтернет-магазині можна купити тумбу для взуття майже у будь-якому дизайні, що дозволяє підібрати ідеальну модель під будь-який стиль інтер’єру.

Сучасна група меблів у коридор відрізняється розмірами, стильовим напрямком, кольоровою гаммою, функціональністю та матеріалом виготовлення. Вибираючи меблі для коридору, необхідно керуватися не тільки естетичною привабливістю, а й таким важливим показником, як функціональність.

Тумба для взуття з сидінням – це максимум місткості й комфорту. Можна зручно сісти та перевзутися. А якщо цей екземпляр ще й має компактні розміри, тоді недолік малогабаритних приміщень легко вирішується. Наприклад, вузька тумба для взуття відмінно впишеться навіть у маленький коридор. Її місткість прекрасно допоможе заощадити дорогоцінну площу.

Щоб правильно вибрати тумбу для взуття, слід врахувати такі основні критерії:

  • практичність – характеризується високою міцністю та надійністю;
  • місткість – дає можливість зберігати багато речей;
  • функціональність – дозволяє організувати простір з користю;
  • комфортність – відрізняється зручністю використання;
  • компактність – має невеликі розміри;
  • естетичність – має привабливий дизайн.

Різновиди тумб для взуття

У нашому асортименті представлена безліч моделей взуттєвих тумб від кращих виробників. Вироби можуть значно відрізнятися формою та розміром. Але можна виділити 2 основних різновиди таких меблевих гарнітурів:

  • Касетні. Відрізняються орієнтованістю на зручність, функціональність та простоту. Мають збірну конструкцію, яка може складатися з різної кількості модулів. Як правило, покупець сам має можливість підібрати оптимальну кількість модулів під власні потреби. Важлива перевага таких тумб – доступна вартість.
  • З відкидними дверцятами. Відрізняються високою місткістю. Гарний варіант для великої сім’ї, оскільки дозволяє розмістити одночасно досить багато речей. Взуття завжди легкодоступне, але не псує вигляд приміщення, оскільки знаходиться за закритими дверцятами. Такі тумби займають відносно небагато місця, але виріб має бути досить глибоким, щоб вмістити велику кількість взуття різних розмірів.

Рекомендується вибирати саме моделі з дверцятами, оскільки вони дають можливість повністю сховати взуття. Але для невеликого приміщення краще підійде відкрита тумба, оскільки не потребує додаткового простору для відкривання дверцят. Якщо вибираєте виріб з дверцятами, приділіть особливу увагу надійності їх закривання. Вони не повинні відчинятися самовільно. В ідеалі гарнітур має бути оснащений спеціальними магнітами для надійного закривання.

To Top