Machine beds

Desc

Items 1-12 of 64

per page
View as Grid List
Page
Desc

Items 1-12 of 64

per page
View as Grid List
Page

Інтернет-магазин «Меблі Сіті» у даній підрубриці пропонує придбати ліжка-машинки, що стануть справжньою прикрасою інтер’єру дитячої кімнати.

Найкращий подарунок дитині – ліжко-машинка

З особливою увагою і любов’ю оформлюється дитяча кімната у квартирі або будинку. У цьому приміщенні дитина проводить найбільше часу. Його треба поділити на три обов’язкові зони: для гри, сну та навчання. Для якісного відпочинку і відновлення сил дитині необхідне ліжко, яке повинне відповідати загальноприйнятим вимогам та нормам. Цей виріб, перш за все, повинен сподобатися самій дитині. Ліжечко-машина – приємний сюрприз для ваших діток. Цей подарунок не тільки дуже практичний, але й корисний (дитина із задоволенням буде лягати спати, тому не доведеться її годинами налаштовувати до сну).

Дитячі ліжка-машинки від компанії «Меблі Сіті»

Надійні ліжка-машинки пропонує придбати інтернет-магазин «Меблі Сіті». Вони за формою нагадують автомобілі, які дуже подобаються дітям. Не тільки необхідні для сну, але й використовуються, як меблі для ігор, особливо, коли дитяча кімната має невеликі розміри.

До переваг та особливостей таких ліжечок відносяться:

  • відповідність загальноприйнятим нормам та вимогам;
  • абсолютно безпечні у користуванні;
  • без гострих кутів, щоб діти не травмувалися під час гри.

У виробництві ліжок використані матеріали високоякісні, надійні, довговічні.

Дизайни ліжок відповідають реальним моделям автомобілів, що викликає захоплення у дітей, а також і дорослих. У виготовлені використані сучасні технології УФ-друку, тому цей товар надзвичайно яскравий та реалістичний, оздоблені картинками із зображеннями казкових героїв бортики та ящики ліжка.

To Top