Beds for babies

We can't find products matching the selection.

У даній підрубриці можна придбати ліжка для немовлят. Це особливий вид меблів, що має бути зручним та безпечним для дитинки.

Яким має бути ліжко для малят

Коли у домі з’являється маленька дитина – це велике щастя, але стільки потрібно підготувати, щоб дитина опинилася у безпечному місці. Плануєте Ви облаштувати кімнату для немовляти окремо або ж розділити поки що свою спальню, дитині потрібно ліжечко. Які ж вимоги висуваються до нього? Серед них:

  • І першим критерієм виробу виступає безпека малюка. У нашому магазині представлені моделі ліжечок для немовлят, які виповнені згідно з усіма стандартами. Ви можете не хвилюватися за безпеку дитини, адже усі моделі виготовлені з натуральних та безпечних матеріалів.
  • Матеріал. Ми пропонуємо високоякісні ліжка з деревини.
  • Моделі оснащені функцією регулювання висоти дна. У залежності від віку дитини Ви можете змінювати висоту спального місця, щоб було зручно вкладати дитину спати та, у разі необхідності, дістати з ліжечка.

Функціональні ліжечка

Сучасні моделі ліжок для немовлят оснащують додатковим місцем для зберігання речей, які необхідні по догляду за дитиною. Перші місяці дитина більшу частину часу спить, тому краще облаштувати все так, щоб мати під рукою все необхідне біля ліжка. Це дуже зручно.

Дитячі ліжечка для немовлят мають цільну основу, що допомагає забезпечити правильне формування постави. Для якісного сну треба підібрати ще й матрац. Краще зупинити свій вибір на моделях з натуральних матеріалів, що не здатні викликати алергічні реакції.

Визначитися із моделлю Вам допоможуть наші консультанти. На кожній сторінці із товаром подана детальна інформація про меблі та їхні технічні характеристики. Також тут Ви можете подивитися варіанти колірної гами ліжечок.

Ми пропонуємо тільки якісні вироби, які тривалий час будуть радувати своїм зовнішнім виглядом та міцністю конструкцій.

To Top