Diaper chests

У даній підрубриці можна придбати зручні комоди пеленальні. Це меблі, які додають зручності у догляді за маленькою дитиною.

Зручні меблі для молодої мами

Коли у домі з’являється новонароджений, молодим батькам і так хватає роботи. Звичайно, до появи дитини потрібно готуватись заздалегідь та купити меблі, які допоможуть безпечно доглядати за дитиною. Якщо Ви любите комфорт, тоді догляд за дитиною можна значно полегшити. Для цього потрібно лиш купити пеленальний комод. Такі меблі призначені саме для полегшення життя батькам малої дитини. На широкій стільниці, яка підходить за розмірами новонародженої дитини, завдяки чому легко перевдягнути її, ну, а у нижній частині, у містких ящиках впорядкувати всі речі, необхідні для догляду за малюком, а їх так багато (підгузки, одяг, масла, креми тощо).

Безпечність комодів

Звичайно, батьків у першу чергу має турбувати безпека дітей. Ми пропонуємо пеленальні комоди, виготовлені відповідно до державних стандартів та санітарних норм України. На поверхню столика можна розмістити ортопедичний матрац, спеціально розроблений для найменших дітей. У такому віці дуже важливо, щоб все тіло знаходилося у правильній поставі.

Конструкція комоду складається зі стійкого каркаса, до якого кріплять висувні ящики. Вони оснащені механізмом глушіння. Деякі моделі доповнені відкритими нішами.

Не думайте, що після того, як малюк підросте, комод втратить свої функції. Пеленальний комод перетворюється на звичайний комод для зберігання речей, необхідних дитині у будь-якому віці:

  • одяг;
  • іграшки;
  • постільна білизна.

На нашому сайті Ви можете придбати якісний та зручний пеленальний комод, який прослужить тривалий час та буде гарним елементом декору. Головне підібрати модель, яка найкраще впишеться у наявний інтер’єр.

To Top