Office tables

Set Descending Direction

Items 1-12 of 47

per page
View as Grid List
Page
Set Descending Direction

Items 1-12 of 47

per page
View as Grid List
Page

Офісний стіл – один з основних елементів робочого місця кожного працівника. Саме за столом працівник проводить більшу частину робочого дня. Від якості цього меблевого гарнітура безпосередньо залежить продуктивність співробітника. Це основа, навколо якої формується робоче місце. Стіл має бути комфортним, практичним та надійним. Особлива увага приділяється міцності, адже на офісному столі розміщується чимало техніки.

Наш інтернет-магазин «Mebli CITY» надає можливість придбати сучасний офісний стіл будь-яких форм, розмірів та варіантів конструкції. У нас є як звичайні прямі, так і кутові, чи нестандартні моделі. Багатий асортимент дозволяє підібрати оптимальну модель з урахуванням особливостей роботи працівника. Крім того, є моделі у різних варіантах дизайну, що дозволяє підібрати варіант з урахуванням корпоративного стилю компанії.

Особливості та різновиди

Кожний офіс є унікальним за спеціалізацією, кількістю працівників та специфікою їх роботи. Тому завжди треба підбирати столи індивідуально. Щоб задовольнити потреби будь-якого працівника, ми пропонуємо безліч робочих столів. У тому числі у нашому каталозі є:

  • Кутові столи. Оптимальний варіант для компактних приміщень.
  • Великі офісні столи. Гарний варіант для кімнати нарад чи переговорів. Є елітні моделі для кабінету керівника.
  • Комп’ютерні столи. Спеціальні моделі для працівників, робота яких полягає у постійній взаємодії з комп’ютером.
  • Письмові столи для офісу. Найчастіше такі моделі встановлюють у кабінетах керівників та на ресепшені.
  • Приставні столи. Використовуються для розширення робочого простору в офісному приміщенні.
To Top