Computer tables

Set Descending Direction

Items 1-12 of 65

per page
View as Grid List
Page
Set Descending Direction

Items 1-12 of 65

per page
View as Grid List
Page

У даній підрубриці Ви можете придбати зручні комп’ютерні столи. Наш меблевий інтернет-магазин пропонує якісні меблі для дому та офісних приміщень. Якщо Ви шукаєте комп’ютерні столи, ціна яких є доступною, тоді серед нашого асортименту Ви знайдете необхідне.

Обираємо правильний комп’ютерний стіл

Сьогоднішнє життя вимагає буквально у кожному будинку мати комп’ютер. Він потрібен не тільки для навчання, а й роботи.

Комп’ютер відносять до техніки першої необхідності, та для зручного його використання потрібен спеціальний стіл, який допоможе людині під час роботи за комп’ютером не відчувати дискомфорту. Тому треба серйозно підійти до питання вибору комп’ютерного столу для себе та своїх рідних.

Комп’ютерні столи – це меблі, які мають бути практичними та функціональними. Окрім робочої поверхні стіл має мати різноманітні полички та шухляди, які допоможуть впорядкувати необхідні папери та канцелярські товари. Крім того, не забуваймо, що, окрім самого комп’ютера, багато хто використовує принтер, сканер та іншу оргтехніку, яка підключається безпосередньо до комп’ютера. Комп’ютерні столи облаштовують нішами й підставками, які зручно розмістять все необхідне.

Стильність у всьому

Якщо Ви бажаєте купити комп’ютерний стіл, потрібно обрати модель, яка найкраще підійде до інтер’єру. Кожний його елемент має працювати на загальну цілісність картини. Підбираючи стильний комп’ютерний стіл, Ви створюєте дизайн житлового або офісного приміщення.

Щоб підібрати правильний комп’ютерний стіл, слід визначитись з якісними матеріалами, з яких він буде вироблений. Меблі мають бути екологічно чистими та безпечними для людського здоров’я. Інші характеристики, такі як розмір, колір залежать від індивідуальних вподобань людини.

Різновиди комп’ютерних столів

Сучасний меблевий ринок пропонує велику кількість комп’ютерних столів, які відрізняються:

  • формою;
  • конструкцією;
  • вартістю;
  • матеріалами.

У нашому магазині Ви можете купити комп’ютерний стіл на свій смак та свої фінансові можливості. У нас представлені моделі різної цінової категорії.

Комп’ютерні столи можуть мати прямокутну форму. Це класичний стіл, що підійде буквально у будь-яке приміщення. Такі столи доповнюють висувними полицями для клавіатури та миші та різними полицями, й шухлядами.

Дуже популярні у наш час кутові конструкції, які допомагають раціонально використати простір приміщення. Вони виглядають компактно, але є насправді дуже функціональними, надають можливість розташувати все необхідне для роботи за комп’ютером. Кутові столи також оснащують різними поличками та ящиками, висувними полицями для оргтехніки.

Напівкругла форма комп’ютерного стола виглядає затишно й ергономічно завдяки плавним лініям стільниці. Така форма надає додатковий простір людині, яка працює за столом. Слід зауважити, що такі моделі займають більше місця, аніж класичні, тому вони підійдуть для просторих приміщень.

П-подібні конструкції є надзвичайно зручними та комфортними для користувача, забезпечують його великою робочою поверхнею. Подібний стіл дозволяє розмістити все необхідне, залишаючи купу простору для роботи. Зауважимо, що стіл займає багато місця та підійде лиш для великих приміщень.

Якщо Ви шукаєте стіл для невеличкої кімнати, тоді розсувні моделі столів саме для Вас. Також вони прекрасно підходять для роботи з ноутбуком чи з планшетом. Це мобільні моделі, які мають найрізноманітніші конфігурації, даючи можливість працювати будь-де, навіть у ліжку, або у кріслі.

Грамотно обраний стіл для роботи за комп’ютером є незамінним помічником для продуктивного навчання та роботи.

На нашому сайті ви знайдете безліч моделей різної конфігурації та підберете оптимальний варіант саме для себе.

Зручність та практичність

Купуючи комп’ютерний стіл, людина має забезпечити себе правильним робочим місцем, яке працює на користь здоров’ю. Часом людина багато часу проводить за комп’ютером, не помітивши, що з’явився біль у шиї або ногах. Це свідчить про те, що робоче місце облаштували неправильно.

Більше ніякі меблі не впливають на стан здоров’я людини, виключно комп’ютерний стіл. Хтось проводить за столом цілий день, а у цей час хребет реагує на позу людського тіла. Якщо після роботи за комп’ютером у Вас болить спина, шия, щипає в очах, німіють кінцівки, тоді прийшов час подумати про своє здоров’я та облаштувати ідеальне місце для роботи, або навчання.

Для виготовлення столів існують стандарти. Комп’ютер має знаходитись, як мінімум, на відстані 50 см від очей людини. Якщо відстань менша, тоді людина ризикує отримати дефект зору.

Висота столу повинна визначатись від росту людини, яка за ним буде працювати. Це дуже важливо. Доросла людина та дитина не можуть працювати за одним столом. Висота стола повинна дозволяти людині вільно сидіти за ним, поклавши лікті на його поверхню.

З чого виробляють столи

Окрім того, що виробники дотримуються всіх норм охорони здоров’я, комп’ютерні столи проходять сертифікацію, що гарантує якість матеріалів, використаних при виробництві.

Сучасні комп’ютерні столи виготовляють з:

  • дерева;
  • ДСП;
  • МДФ;
  • із використанням металу.

Якщо Ви купуєте меблі для комп’ютерних столів в офіс, тоді можна зупинити свій вибір на сучасних моделях з якісного ДСП на металевих ніжках. Це легкі й стійкі конструкції, які прослужать тривалий час. Для кабінету краще взяти дерев’яний стіл, який допоможе підкреслити статусність.

To Top