Mirrors

Set Descending Direction

Items 1-12 of 247

per page
View as Grid List
Page
Set Descending Direction

Items 1-12 of 247

per page
View as Grid List
Page

У даній підрубриці відвідувачі нашого меблевого інтернет-магазину «Меблі Сіті» можуть вибрати дзеркало для своєї оселі. Дзеркала використовують у багатьох приміщеннях домівки.

Різні формати дзеркал

Дзеркало використовують для оформлення оселі здавна. У сучасній квартирі або дома дзеркала з’являються від невеличких моделей для використання у косметичних цілях до величезних дзеркал, які кріплять до шаф купе. Вони виступають справжньою прикрасою інтер’єру. За допомогою дзеркала у приміщенні досягають ефекту збільшення світла та повітря.

У північних країнах, де так мало сонячних днів, дзеркало виступає одним з головних елементів, що застосовують у створенні інтер’єру. Прихильникам скандинавського стилю знадобляться дзеркала, які можуть встановлюватися не тільки на стіни, а й у підлогу. Дзеркало використовують, щоб візуально розширити простір приміщення та надати простору динамічності й активності. Ввечері взаємодія світла та дзеркала допоможе створити романтичну атмосферу.

У нашому магазині Ви можете купити дзеркала до своєї оселі. У нас представлені вироби безлічі стильових направлень. Ви маєте змогу підібрати дзеркало у ванну чи прихожу за доступною ціною.

Дзеркала в інтер’єрі

У наші дні дзеркало вже виступає не просто предметом побуту, яке людина використовує для того, щоб побачити своє відображення та привести себе до ладу. У сучасному інтер’єрі дзеркала виконують практичну функцію, їх використовують для створення ефекту візуального збільшення приміщення. Якщо спробувати повісити дзеркало на стіну навпроти вікна, тоді дзеркало буде відбивати сонячне світло, створюючи позитивну атмосферу, також з’являється ілюзія наявності другого вікна у приміщені. Світло має низку позитивних ефектів, тому так важливо заманити його у всі найтемніші куточки свого дому. Для цього достатньо купити дзеркала та встановити у потрібному місці. Давно вже доказано, що сонячне світло приносить людині гарний та позитивний настрій, тому не зволікайте та вибирайте потрібне дзеркало для своєї домівки у нашому магазині. Ми пропонуємо моделі різного розміру для різного призначення. Купити дзеркало допоможуть наші консультанти, натомість Ви отримаєте красиве дзеркало, ціна якого задовольнить будь-якого клієнта.

Якщо Ви полюбляєте читати ввечері, тоді можна оформити місце для цього, використавши дзеркало та шторку. Такі композиції іноді створюють як декоративний елемент, схожий на вікно. Зазначимо, що світло відбивають та розсіюють не тільки дзеркальні поверхні, а й прості скляні.

Великі дзеркала, які допоможуть оцінити свій вигляд, бувають найрізноманітніших форм. Це може бути:

  • дзеркало на ніжках, яке можна вільно пересувати;
  • дзеркало, що кріпиться до стіни.

Дзеркала бувають різних форм. Їх можна використати для оформлення туалетного столика у спальні, просто повісити над комодом, створивши місце, де Ви можете доглядати за собою, розташувати у передпокої, щоб привести себе до ладу перед виходом з дому. Традиційно ми встановлюємо дзеркало у ванну.

Дзеркала для ванної

Надати ванній кімнаті нового вигляду дуже просто. Достатньо купити нове дзеркало та встановити його на потрібному місці. Ви навіть не уявляєте, як дзеркало може змінити простір у цьому приміщенні.

Людина часто використовує ванну кімнату для того, щоб привести себе до ладу. Ванна кімната має бути максимально зручною та практичною. Спеціальний декор для ванних кімнат допоможе перетворити приміщення у стильну кімнату, де буде приємно проводити час, адже багато хто приймає ванну, щоб розслабитись, і цьому має сприяти навколишня атмосфера.

Зазвичай у ванній кімнаті є два дзеркала: велике для загальної картини інтер’єру та маленьке для зручного догляду за обличчям. У нас Ви зможете підібрати дзеркала різних розмірів в одному стилі, які будуть доповнювати одне одного, створюючи гармонію у Вашій ванній кімнаті. Дзеркала нерідко доповнюють різними декоративними елементами, які допоможуть надати романтичності приміщенню.

Стильний передпокій

Облаштовуючи передпокій, треба залучити усі свої творчі здібності. Це приміщення, яке презентує Вашу квартиру новому відвідувачеві. Передпокій має бути стильним, адже саме він справляє перше враження про Вас, як господарів житла.

Якщо Вам потрібні нові меблі для передпокою, тоді їх також можна придбати у нашому магазині. Зазвичай передпокій має видовжену форму. За допомогою дзеркала можна досягти ефекту розширення простору. Велике дзеркало, яке відбиватиме світло, зможе це зробити. Ви можете повісити його прямісінько на стіну, або ж вибрати модель шафи, яка має дзеркальні дверцята. У нас представлені красиві моделі дзеркал на ніжках, які стануть акцентом передпокою. Моделі у дерев’яних рамах чудово підійдуть до класичного інтер’єру. Вибирайте дзеркало, відповідно до наявного інтер’єра приміщення, щоб воно стало виграшним його доповненням.

Якщо простір приміщення не дозволяє розташувати шафу, тоді можна оформити передпокій, поставивши зручні тумби для взуття, які можуть зберігати найрізноманітніші аксесуари. Над тумбою можна повісити дзеркало, яке не займе багато місця.

Призначення дзеркала

Дзеркалам завжди надають якийсь містичний сенс і, напевно, недарма. Дуже тривалий час людина використовує дзеркало у своїй домівці, але цей предмет обстановки завжди притягує до себе. Згадайте, як дитина, що тільки-но встала на ніжки, дивиться у дзеркало, вивчаючи відображення, не розуміючи, чи то вона сама, чи хтось інший. Ставши дорослою, людина звикає до дзеркала, використовуючи його постійно. То ж треба постаратись, щоб у Вашому домі цей предмет став красивим декором інтер’єру.

З історії появи дзеркала

Людина давно вже зрозуміла, що кожна істота є індивідуальністю. З того часу людина не перестає вивчати себе, і багато у чому допомагає їй саме дзеркало. Спочатку функції дзеркала виконувала вода у водоймі, яка показувала людині його відображення. Звичайно, інтерес до власної особи був настільки великий, що згодом з’явилися дзеркала. Відомо, що вже у кам’яному віці були люстерка, які виготовляли із золота, платини та олова. Пізніше з’явились вироби зі срібла, бронзи та міді.

Звичні нам скляні дзеркала з’явились через декілька століть. У 15 столітті у Венеції стали виробляти справжні шедеври. Це були розкішні моделі дзеркал, оздоблені дорогоцінними оправами. Вартість таких виробів на той час прирівнювалась до вартості невеликого маєтку.

Час плине та технології виробництва постійно удосконалюються. Технічний прогрес привів до зменшення вартості дзеркал, їх доступності. На сьогодні дзеркало виступає одним з найнеобхідніших аксесуарів жителів усієї планети.

Дзеркало як основний елемент декору

Дизайнери надають дзеркалам особливе місце в оформленні інтер’єру. Дивно, що одному предмету під силу змінити приміщення, надавши йому зовсім нового вигляду. Правильно розміщене дзеркало може перетворити приміщення на зовсім інше. Великі дзеркала здатні самі маленькі приміщення перетворити на просторі, звичайно, тільки візуально, але й цього досить, щоб почувати себе зовсім по-іншому.

Дзеркало використовують як елемент декору для наповнення приміщення світлом, розширення простору та для того, щоб добавити нотки свята до інтер’єру.

Традиційно дзеркало у квартирі розташовують у спальні, ванній кімнаті та передпокої, але сьогодні не потрібно обмежувати себе стереотипами. Туалетний столик можна доповнити дзеркальними місткостями, які допоможуть впорядкувати біжутерію та коштовності. Дзеркальні поверхні допомагають підкреслити блиск та красу речей, тому сміливо використовуйте дзеркала в оформленні своєї оселі.

У нашому магазині Ви знайдете все необхідне для створення затишної атмосфери у власному будинку.

To Top