Chests of drawers in the children's room

Set Descending Direction

Items 1-12 of 33

per page
View as Grid List
Page
Set Descending Direction

Items 1-12 of 33

per page
View as Grid List
Page

У даній підрубриці Ви маєте можливість придбати комод в дитячу та отримати зручний предмет меблів для зберігання речей. Це універсальні й функціональні меблі, які не вийдуть із моди.

Комфортне зберігання

Дитячі комоди призначені для комфортного зберігання речей дитини, адже кожна дитина, попри свій вік, має набагато більше речей, ніж доросла людина. У дитячій треба знайти місце для зберігання:

  • одягу;
  • іграшок;
  • книжок;
  • наборів для творчості;
  • спортивного приладдя.

Будь-які меблі, які призначені для користування дитиною, мають бути безпечними, зручними та якісними. Саме такі меблі Ви знайдете у нашому асортименті. Тут ми пропонуємо великий вибір комодів для дитячої, які підійдуть для будь-якого інтер’єру, задовольнять будь-які потреби.

Практичність комодів

Комоди зручні тим, що дитина змалку сама може користуватися такими меблями. Усі дитячі комоди оснащені ящиками, які мають спеціальні механізми, що не дають ящику випасти з конструкції. За допомогою комоду дитину можна привчати до самостійності, наприклад, виділити один з ящиків під іграшки, куди дитина сама буде їх складати після гри.

У нас представлені моделі у різних стилях. Для дошкільників підійдуть яскраві моделі з наліпками образів їх улюблених героїв. Головне, щоб вибрана модель якнайкраще підходила до інтер’єру дитячої. Хоч діти полюбляють все яскраве, це не означає, що кімнату можна перетворювати на бозна-що.

Підліткам слід підбирати моделі у класичному стилі або ж, навпаки, у сучасному – з яскравими принтами та кольорами. Такі моделі можуть стати справжнім акцентом у дитячій.

Дитячі меблі найкраще вибирати із дітками, які будуть ними користуватися.

To Top