Round tables

Set Descending Direction

Items 1-12 of 19

per page
View as Grid List
Page
Set Descending Direction

Items 1-12 of 19

per page
View as Grid List
Page

У даній підрубриці можна вибрати круглі столи для своєї оселі. Комфортні стильні столи підійдуть до будь-якого приміщення.

Стіл має бути комфортним

Круглий стіл – прекрасний предмет меблів для тих, хто любить збиратися із сім’єю чи друзями для спілкування. Така форма столу дозволяє розташуватись співбесідникам таким чином, щоб бачити один одного. Наш меблевий інтернет-магазин пропонує оригінальні моделі столів круглої форми, які допоможуть створити незвичайний інтер’єр. У нас представлені тільки якісні моделі, що відповідають усім прийнятим стандартам.

Круглі столи можуть бути виконані з:

  • дерева;
  • МДФ;
  • ДСП;
  • скла;
  • металу.

Круглий стіл може мати функцію розкладання й розсування. Подібні моделі прекрасно підійдуть для віталень та кухні.

Як підібрати круглий стіл

Круглий стіл – це символ злагоди та миру. Якщо Ви підбираєте стіл до інтер’єру, який вже існує, тоді потрібно обрати модель, яка йому відповідає. Столи з дерева, МДФ та ДСП підійдуть до класичного оформлення. У нас представлені різноманітні моделі з незвичними конструкціями ніжок. Якщо ж Ви надаєте перевагу більш сучасним стилям, лофту, мінімалізму або хай-тек, тоді зверніть свою увагу на моделі з металевими ніжками та скляними поверхнями. Такі столи стануть справжнім акцентом в інтер’єрі приміщення. В деяких моделях передбачена додаткова поличка зі скла, яка є надзвичайно потрібною для розташування блюд, що не вмістилися на основну стільницю.

Круглий стіл на кухню

Круглий кухонний стіл здатен принести у кухню справжній сімейний затишок. Подібна форма зручна тим, що вона є безпечною для навколишніх і не має ніяких кутів. Це особливо добре, коли у домі є діти. Круглий стіл зручно розмістить людей, які бачать один одного, що сприяє спілкуванню. Стіл круглої форми можна поставити посередині приміщення або ж під стінку. Він буде однаково стильно виглядати. Щоб доповнити вигляд обідньої зони, до столу потрібно придбати ще й стільці. У нас Ви маєте можливість підібрати меблі в одному стилі, створивши у своєму домі комфортну атмосферу.

Отже, визначившись з тим, що Вам потрібен саме круглий стіл, треба визначитись з матеріалом. Далі підбираємо розмір стола, у залежності від того, скільки людей цей стіл має вмістити. Зверніть увагу на розкладні моделі, якщо у Вас маленьке приміщення, а помістити треба багато людей. Наостанок треба вибрати колір та стиль Вашого майбутнього стола.

To Top