Glass tables

Set Descending Direction

Items 1-12 of 27

per page
View as Grid List
Page
Set Descending Direction

Items 1-12 of 27

per page
View as Grid List
Page

У даній підрубриці меблевий інтернет-магазин «Меблі Сіті» пропонує придбати скляні столи, що стануть справжньою прикрасою сучасного інтер’єру.

Обідні столи зі скла

Скляні столи сьогодні набирають все більшої популярності. Часто цей вид меблів можна побачити в оформленні приміщень у сучасному інтер’єрі. Популярність скляних столів можна легко пояснити тим, що вони ефектно виглядають у приміщенні. Завдяки прозорій поверхні створюється ефект візуального розширення простору.

Як вибрати скляний стіл

Основою якісного стола зі скла є:

  • загартоване скло;
  • міцний та надійний каркас.

Якщо вибрати моделі зі звичайного скла, тоді постійно буде присутня небезпека того, що можна розбити крихкий матеріал. Звичайно, загартоване скло також може розбитися, але від набагато більшої механічної дії, але розбите загартоване скло перетворюється на крихти, а звичайне – на великі шматки, які можуть добряче порізати людину.

Ніжки до скляної стільниці кріпляться двома способами. Найчастіше використовують надійні металеві п’ятаки, які приклеюють до скла надміцним клеєм. У п’ятаку є отвір, куди вкручуються ніжки. Навіть, володіючи надможливостями, людина не зможе відірвати п’ятак від стільниці, простіше його відірвати із самим склом. Другий спосіб кріплення – присоски.

Ніжки для столу можуть бути виготовлені у двох різновидах: із хрому або сатину. Хромовані ніжки працюють на візуальне розширення простору. Дзеркальна поверхня відкидає відблиски. Таку здатність дизайнери використовують для того, щоб зробити кухню світлішою.

Матова поверхня сатинових ніжок надає інтер’єру ніжного вигляду. Аби завершити інтер’єр, можна придбати стільці із металевим каркасом на матових ніжках. У нашому магазині Ви маєте можливість підібрати чудові моделі скляних столів та стільці до них.

To Top