Transformer tables

Set Descending Direction

Items 1-12 of 17

per page
View as Grid List
Page
Set Descending Direction

Items 1-12 of 17

per page
View as Grid List
Page

У даній підрубриці можна вибрати якісні столи, які найкращим чином підійдуть до вітальні.

Стіл – важлива деталь інтер’єру

Вітальня – це місце, де ми приймаємо гостей та, звичайно, збираємось за святковою вечерею. Окрім того, у вітальні можна виділити місце під робочу зону, для якої також потрібен зручний стіл, а затишку додасть саме оригінальний журнальний столик у зоні відпочинку.

Наш інтернет-магазин пропонує велику кількість столів різної форми та розмірів, виконаних з якісних матеріалів. У нас Ви знайдете столи, які підійдуть до будь-якого стилю інтер’єру.

Основні характеристики столів

У першу чергу стіл має бути функціональним, цей критерій залежить від способу використання стола. На сьогодні розрізняють:

  • журнальні столики;
  • письмові столи;
  • обідні столи;
  • столи-трансформери.

Журнальними столиками зазвичай доповнюють м’які меблі, щоб зручно було покласти книгу або посидіти з друзями за чашкою кави. Оригінальні моделі можуть стати акцентом вітальні.

Письмовий стіл підійде для облаштування робочої зони. Моделі оснащують ящиками для зберігання паперів та інших речей, необхідних для роботи. Сучасні моделі доповнені спеціальними підставками, що призначені для розташування ноутбука чи комп’ютера, які не будуть забирати простір робочої поверхні.

Центральною зоною вітальні є обідня зона, та її неможливо уявити без зручного столу. Ви можете знайти у нас моделі квадратної, круглої, овальної або прямокутної форми.

Звичайно, не всі мають вдосталь простору для розміщення великого столу. Сьогодні меблевий ринок пропонує багато моделей столів, що мають компактні розміри, але, коли потрібно приймати гостей, така модель розкладається у величезний стіл, який вмістить усіх. Наші консультанти допоможуть підібрати оптимальну модель стола для Вашої вітальні.

To Top