Oval tables

Desc

Items 1-12 of 29

per page
View as Grid List
Page
Desc

Items 1-12 of 29

per page
View as Grid List
Page

У даній підрубриці наш інтернет-магазин пропонує вибрати якісні столи овальної форми.

Овальний стіл – ознака стилю

Обідній стіл за увесь час свого існування майже не змінився. Звичайно зараз є надзвичайно круті дизайнерські столи, що мають неймовірні навіть для нашого часу механізми трансформації, але вартість таких столів доступна одиницям.

Жодна кухня та вітальня не обходиться без столу. І в нашому магазині Ви зможете підібрати овальний стіл для свого дому. Це може бути стіл великих розмірів, який умістить велику кількість людей, а може бути компактний столик, який ідеально підійде для невеликої родини або малих приміщень.

Переваги столів овальної форми

Овальний стіл найвигідніше буде виглядати у приміщенні великих розмірів. За допомогою плавних ліній у кімнаті з’явиться відчуття елегантності та легкості.

До переваг столів овальної форми можна віднести:

  • Наявність великої кількості місць. У порівнянні зі столами іншої форми таких самих розмірів овальний стіл здатен розмістити більшу кількість людей.
  • Його компактність. У порівнянні з прямокутною моделлю, овальна займе менше місця завдяки відсутності кутів.
  • Можливість спілкування у великій компанії. Зручне розташування співбесідників, що знаходяться напроти один одного, сприяє активній бесіді.
  • Можливість трансформуватись – розширювати свою площу.
  • Здатність вписуватись у будь-яке приміщення та інтер’єр.

Якщо говорити про стилізованість овальних столів, то в нашому магазині можна підібрати стіл до будь-якого стильового направлення. Овальний дерев’яний стіл прекрасно підійде для стилю кантрі та класики, а от столи із хромованими ніжками ідеально підійдуть до сучасних стилів хай-тек, лофт та інших. У нас Ви також можете підібрати зручні м’які меблі, що завершать декор столової зони.

To Top