Chairs and stools

Set Descending Direction

Items 1-12 of 103

per page
View as Grid List
Page
Set Descending Direction

Items 1-12 of 103

per page
View as Grid List
Page

Кухонні стільці потрібні у будь-якому помешканні або закладі громадського харчування. Обираючи їх, треба брати до уваги такі показники, як надійність, міцність та довговічність. Також важливо враховувати їх призначення під час використання та загальний стиль приміщення, в якому будуть знаходитися меблі. Наприклад, для кухні в стилі лофт потрібно обирати відповідні стилю табуретки лофт. Це вибір неординарних і творчих особистостей. Табуреткам лофт характерна функціональність і загальна простота. Колір обирається в залежності від загальної палітри на кухні.

Як зробити правильний вибір?

Вдало купити меблі для довготривалого використання – складне завдання, але враховуючи певні рекомендації, цілком реальне.

Обираючи кухонні стільці, варто лише взяти до уваги наступне:

  • Площа кухонної кімнати. Беручи до уваги розміри приміщення, меблі слід розміщувати гармонійно. Для великої кухні варто придбати широкі стільці з високими спинками та підлокітниками. Для малогабаритних помешкань більш функціональними будуть стільці типу трансформерів або невеликі табуретки.
  • Інтер’єр приміщення. Придбані меблі мають гармонійно поєднуватися з загальним стилем навколишніх предметів та стін.
  • Використані під час виготовлення матеріали. Стільці, зроблені з натурального дерева (буку), або ті, що мають металевий каркас з нержавіючим покриттям, та сидіння з використанням екошкіри. Вищезазначені матеріали є безпечними для здоров’я своїх власників та гарантують надійність і тривалий термін експлуатації.
  • Кольори покриття. Для кухонного приміщення найчастіше використовується білий колір зовнішнього покриття стільців, тому що він гармонійно поєднується з різними стилями помешкань. Останнім часом набувають популярності меблі чорного та інших кольорів.
  • Ергономічні характеристики. Меблі мають бути зручними та комфортними під час користування.
  • Надійність та міцність виробів. Стільці мають бути безпечними та витримувати необхідне навантаження на протязі довготривалого використання. Це, мабуть, найголовніший показник серед усіх вищезгаданих, тому що здоров’я завжди понад усе.
  • Особливості зовнішнього вигляду. Важливо, щоб придбана річ подобалася власнику і приносила естетичне задоволення.
  • Кількість стільців має відповідати складу сім’ї, щоб всім вистачило місця за столом. Ще краще придбати кілька зайвих для гостей.
  • Для комфортного сидіння за столом тривалий час потрібні великі м’які стільці, а для приміщень малих розмірів краще обирати звичайні табурети з дерева.

Кухонні стільці за доступною ціною

Пошуки меблів для кухні можуть бути довгими та виснажливими. Не знаєте де купити табуретки на кухню? Наш Інтернет-магазин Меблі Сіті пропонує великий вибір товарів за прийнятною вартістю. В наявності вироби з натурального дерева, металу та ДСП з м’яким покриттям, або без нього. Спеціалісти магазину проконсультують Вас і забезпечать оформлення та доставку покупки.

To Top