Chipboard chests of drawers

Set Descending Direction

Items 1-12 of 434

per page
View as Grid List
Page
Set Descending Direction

Items 1-12 of 434

per page
View as Grid List
Page

Комод з ДСП – зручний, практичний та місткий меблевий гарнітур. Завдяки особливостям конструкції комоди економлять корисний простір, але при цьому дозволяють організувати зберігання речей максимально ефективно та раціонально. В основному всі моделі з ДСП або ЛДСП випускаються з висувними ящиками. Також виробники пропонують моделі із дверцятами. Наша компанія пропонує широкий вибір якісних, стильних та надійних комодів з ДСП. Асортимент дозволяє підібрати ідеальну модель під будь-який інтер’єр та потреби. З повним асортиментом моделей можна ознайомитися в даній рубриці.

Переваги комодів з ДСП

Комоди з деревинно-стружкових плит відрізняються такими перевагами:

  • завдяки незначній висоті немає відчуття захаращеності житла, як у випадку з традиційними шафами;
  • завдяки різноманіттю зовнішнього оформлення є можливість вибрати комоди з ДСП під стилістику інтер’єру;
  • можливість використання як для зберігання речей, так і у ролі місткої полиці (мається на увазі стільниця) для різних предметів, включаючи побутову техніку;
  • моделі з ДСП коштують недорого, особливо у порівнянні з меблями з деревного масиву.

Сам матеріал має чимало переваг. Деревинно-стружкові плити щільні та однорідні за складом, тому відрізняються високим рівнем міцності та зносостійкості. За умови дбайливого поводження, корпусні меблі можуть використовуватись десятиліттями, не втрачаючи первісного вигляду, та якісно справляючись зі своїм призначенням.

Рекомендації по вибору

Щоб вибрати якісний комод з ДСП, слід врахувати такі критерії:

  • Специфіка приміщення. Для вітальні більше підійде класика. Колір фасаду ДСП підбирається з урахуванням стилістики інтер’єру. Для дитячої краще придбати білі моделі або конструкції будь-яких інших максимально світлих відтінків.
  • Розміри шухляд. Якщо плануєте зберігати об’ємні речі (пледи, ковдри, подушки), ящики повинні бути більшого розміру, для більш дрібних предметів підійдуть менш місткі.
  • Фурнітура. Приділіть увагу висувній фурнітурі, оскільки вона щодня буде витримувати значні навантаження. Важлива ще і якість ручок. Сучасні ящики оснащуються напрямними повного висування та плавного закривання. Петлі з доводчиками від європейських виробників забезпечують не тільки комфортну експлуатацію, а й довгий строк служби та безшумність.
To Top