Gaming chairs

У даній підрубриці Ви маєте можливість вибрати круті геймерські крісла. Люди, що годинами проводять час перед комп’ютером, повинні мати надійне та зручне місце.

Крісла для геймерів

Сучасна IT-індустрія розвивається шаленою швидкістю. У кожній квартирі є парочка смартфонів, планшети, ноутбуки, комп’ютери. Все більшої популярності набирає кіберспорт. Люди захоплюються комп’ютерними іграми та проводять дуже багато часу, сидячи за комп’ютером. І таким людям необхідне зручне місце для сидіння. Наш магазин пропонує комфортні геймерські крісла, які допоможуть провести тривалий час без втоми.

Різновиди крісел для геймерів

Крісло призначене для того, щоб зберегти поставу людини, яка довгий час проводить у сидячому положенні, та позбавити болі у спині. Сучасний меблевий ринок пропонує безліч моделей для геймерів, що відрізняються:

  • формою;
  • кольором;
  • функціональними можливостями.

Прості моделі об’єднали у собі три параметри: комфорт, компактність та функціональність. Це крісла бюджетної категорії. Якщо подивитись на такі крісла, то ззовні вони виглядають точнісінько, як офісні крісла. Конструкцію доповнює елемент газліфт, що надає можливість змінювати висоту сидіння. Такі моделі підійдуть також для постійної роботи за комп’ютером.

Ергономічні моделі відносять до напівпрофесійних, що надають підвищений рівень комфорту. Крім стандартних функцій, крісло має можливість змінювати кут нахилу й висоту спинки. Корпус деяких моделей оснащують спеціальною сіткою.

Гоночні моделі мають різноманітні регулювання, вони ідеально підходять для довгого перебування у сидячому положенні.

Професійні геймерські крісла мають найповнішу комплектацію, але й самі дорогі. Вони також мають роз’єми, до яких можна підключати різні аксесуари, а крісло налаштувати під індивідуальні потреби.

To Top