Bedside tables

Set Descending Direction

Items 1-12 of 200

per page
View as Grid List
Page
Set Descending Direction

Items 1-12 of 200

per page
View as Grid List
Page

Приліжкові тумби – неодмінний елемент кожної спальні. Вони мають не тільки функціональне, але й декоративне призначення. Важливо, щоб тумба гармоніювала з загальним оформленням кімнати та іншими меблями. Наша компанія надає можливість купити прикроватну тумбочку будь-якого розміру, кольору та дизайну, врахувавши стилістику приміщення, особисті потреби та побажання.

Різновиди приліжкових тумб

Ми пропонуємо широкий асортимент різних моделей приліжкових тумб, з характеристиками яких можна ознайомитися у даній рубриці сайту. Меблі вироблені провідними українськими компаніями з якісних матеріалів. Найбільшою популярністю користуються такі види прикроватних тумб:

  • Тумбочки з шухлядками. Найпоширеніший різновид гарнітуру. Є досить багато моделей у різних стилях під будь-який інтер’єр. Такі меблі відрізняються простотою та функціональністю. Мають широку верхню поверхню для розміщення функціональних чи декоративних предметів.
  • Відкриті тумби. Гарний вибір для господарів, які хочу надати легкості інтер’єру свого житла. Також популярні комбіновані моделі, в яких є відкрита поличка та висувний ящик.
  • Тумби на ніжках. Також надають приміщенню легкості, виглядають більш традиційно та вишукано. Ніжки можуть мати різну висоту, у залежності від потреб та дизайну. Такі тумбочки відрізняються великою місткістю. Моделі на ніжках ідеально вписуються у класичні інтер’єри.

Яку тумбу вибрати, залежить від ряду важливих факторів. Перш за все слід орієнтуватися на стиль інтер’єру та власні потреби. Тумба повинна гармоніювати з іншими декоративними та функціональними елементами інтер’єру, бути практичною та надійною.

To Top