Children's furniture

Set Descending Direction

Items 1-12 of 298

per page
View as Grid List
Page
Set Descending Direction

Items 1-12 of 298

per page
View as Grid List
Page

Дитячі меблі дещо відрізняються від аналогів для дорослих. Перш за все меблі в дитячу кімнату мають бути максимально безпечними та надійними. Крім того, меблі для дітей повинні витримувати високі навантаження, оскільки досить часто вони виступають у ролі іграшок або майданчику для гри. Дизайну теж слід приділити особливу увагу. Меблі в дитячій кімнаті мають бути виконані у світлих, яскравих відтінках. Придбати будь-які меблі в дитячу можна у нашому інтернет-магазині «Mebli CITY». Ми пропонуємо якісні товари від провідних українських виробників. З каталогом продукції цієї категорії можна ознайомитися у даній рубриці сайту.

Різновиди дитячих меблів

Фактично дітям потрібні ті ж меблі, що й дорослим, можливо тільки за деякими відмінностями. Слід пам’ятати, що кімната дитини – це цілісна структура, до якої входить немало окремих складових, тому меблі в дитячу кімнату слід підбирати дуже уважно. Треба врахувати ряд факторів, у тому числі вік, стать, зріст та особисті вподобання дитини.

Для облаштування дитячої кімнати необхідні:

 • модульні меблі;
 • готові комплекти стінок для дітей;
 • ліжка й матраци;
 • шафи, полички, стелажі та пенали;
 • дивани;
 • безкаркасні меблі;
 • столи та стільці;
 • комоди й тумбочки;
 • меблі-іграшки.

Основні критерії вибору

Класичні меблі завжди залишаються модними, а з огляду на можливості сучасних технологій виробництва, вони модифікуються та стають ще привабливішими, комфортнішими та практичнішими. До меблів для дітей пред’являють чимало вимог, які перш за все потрібно враховувати у процесі вибору гарнітура. Розглядаючи моделі, які доступні у нашому каталозі, орієнтуйтесь на такі важливі фактори:

 • Дитячі меблі мають бути зроблені з екологічних матеріалів, які гарантовано не нашкодять здоров’ю малюка.
 • Стільці повинні оснащуватися ергономічними спинками та сидіннями, висота столу розраховуватися, виходячи з росту дитини, а ліжко має бути достатньо довгим, щоб ноги не звисали або впиралися у спинку.
 • Бажано, щоб дитина мала можливість сама повноцінно користуватися меблями (розкладати та складати їх без батьківської допомоги). Вибирайте моделі з простим механізмом, принцип роботи якого буде зрозумілим для дитини.
 • Старайтеся вибирати столи, тумби та табуретки без гострих кутів, щоб у процесі розваг діти часом не натрапили на вістря й не завдали собі шкоди.
 • Шафи з досить великими висувними ящичками та об’ємними полками – один з варіантів привчити дитину до порядку у кімнаті ще змалечку. Якщо малюк має змогу дістатися до поличок без сторонньої допомоги, тоді й зуміє складати свої речі.
 • Віддавайте перевагу світлим та яскравим меблям у дитячу, це дасть можливість створити позитивну й затишну атмосферу, що спонукає до творчості та ігор.

Забарвлення меблів слід підбирати під особисті побажання. Якщо дитина вже досягла віку, коли сама у змозі розібратися з власними бажаннями, слід прислухатися до її думки щодо забарвлення, форм та інших параметрів, від яких залежить дизайн. Саме дитина буде жити у цьому приміщенні, відповідно меблеві гарнітури мають викликати лише позитивні емоції.

Крім того, меблі в дитячі кімнати слід періодично міняти. З ростом у дитини будуть змінюватися потреби та побажання. Тому фахівці радять замінювати меблеві гарнітури кожні 5-7 років. Не кожна сім’я має можливість повністю оновити всі меблі, тому популярністю також користуються моделі, у яких можна змінювати висоту та площу. Це так звані трансформери. До таких меблів відносяться ліжка, столи та стінки.

Меблі для хлопчика

Для хлопчиків та дівчаток кімнати треба облаштовувати по-різному. Варто враховувати особливості розвитку дітей різної статі. У хлопчиків дуже часто змінюються інтереси, тому можливо не треба одразу купувати повний комплект меблів. До того ж, хлопчикам взагалі потрібно менше гарнітурів. Враховуючи їх енергійність та непосидючість, варто віддавати перевагу простим та практичним меблям.

За можливості слід придбати такі дитячі меблі, які можна буде власноруч перебудувати. Не треба купувати дуже багато меблів. Хлопчику навпаки потрібно більше вільного простору. Буде достатньо основних меблів, таких як:

 • ліжко;
 • стіл та стілець;
 • невелика шафа або комод;
 • полички.

Бажано зробити хоча б невеличкий спортивний куточок. Це не тільки позитивно вплине на здоров’я хлопчика, але й стане цікавим заняттям для нього.

Меблі для дівчинки

Меблі в дитячі кімнати дівчаток зазвичай підбирати складніше. Дівчатка часто вибагливо відносяться до вибору всіх речей, включаючи меблі. Варто зробити акцент на м’яких меблях. Сюди можна віднести диван, крісло та пуф. Дівчинці обов’язково потрібне дзеркало. Тому можна вибрати невелику шафу-купе з дзеркальним фасадом. До того ж містка шафа також є обов’язковою у кімнаті дівчинки, особливо у старшому віці.

Дитяча стінка

Основні меблі для дітей – це ліжко та стінка. Якщо з ліжком особливих питань не виникає, головне, щоб воно було досить просторим та надійним, то до вибору стінки варто підійти уважно. Це дуже важливий елемент дитячої кімнати. Саме біля стінки дитина буде проводити більшу частину свого часу.

Дитяча стінка використовується для навчання, ігор та інших розваг, зберігання іграшок та різноманітних речей. Стінки часто мають модульну конструкцію. Дуже важливо, щоб гарнітур був ергономічним, зручним та містким.

Не слід купувати занадто високу стінку. Враховуйте зріст дитини. Вона повинна мати можливість самостійно дістатися до всіх свої речей. Це стосується також висувних шухлядок.

Висота столу також має бути підібрана під зріст дитини. Вибирайте стілець, в якому можна регулювати кут нахилу спинки. Це дуже важливо для здорової постави. Стінка також повинна включати зони для розміщення зошитів, альбомів, книжок, олівців та інших канцелярських предметів. Це можуть бути спеціальні тумби або окремі висувні шухлядки, причому вони повинні бути розміщені у доступному для дитини місці.

«Mebli CITY»: дітям тільки краще!

Придбати всі необхідні для дитячої кімнати меблеві елементи завжди можна у нашому інтернет-магазині «Mebli CITY». В асортименті компанії є як різноманітні класичні варіанти, так і багатофункціональні «трансформери», які виготовлені у суворій відповідності стандартам якості. Функціональні, зручні, естетично привабливі та доступні дитячі меблі від найкращих українських виробників – це те, чого ваша дитина потребує для якісного сну, відпочинку та ігор.

Широта нашого асортименту надає можливість підібрати кращі гарнітури та набори для дівчаток й хлопчиків будь-якого віку. Незвичайні ліжка-трансформери, дивани-автомобілі, ергономічні комп’ютерні та класичні письмові столи, багаторівневі ліжка та м’які крісла задовільнять ваші потреби та стануть справжньою родзинкою дитячої кімнати.

To Top