Mattress toppers

Set Descending Direction

1 Item

per page
View as Grid List
Set Descending Direction

1 Item

per page
View as Grid List

У даній рубриці Ви можете підібрати для своєї оселі матрас на двоспальне ліжко різноманітних моделей за доступними цінами. Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки якісну продукцію, яка прослужить тривалий час.

Комфорт понад усе

Усім відомо, що під час сну людина відновлює свої сили. Повноцінний сон, хороше самопочуття та стан здоров’я напряму залежить від місця для сну. У нашому інтернет-магазині Ви маєте можливість купити двоспальний матрац, або ж інші моделі для свого комфорту. Матраци різняться своїми параметрами:

  • ступенем жорсткості;
  • типом пружинного механізму;
  • наповнювачем.

Показник жорсткості

Багато людей помилково думають, що корисним є матрац із жорсткою поверхнею. Насправді, це не зовсім так. Рівень жорсткості потрібно вибирати індивідуально, а потрібний показник буде залежати від ваги людини та її віку. Підліткам та дітям рекомендують матраци з жорсткою поверхнею. Це потрібно для правильного формування скелета, а от людям похилого віку більше підійдуть м’які моделі, оскільки таким чином м’язи та суглоби розслаблюються більше, що підвищує якість сну.

Звичайно, у всьому слід дотримуватися золотої середини. Якщо мова йде про двоспальний матрац, слід обирати модель, яка буде в міру твердою, щоби людина, лягаючи, не провалювалася на матраці. Особливо уважно обирати матрац повинні люди із зайвою вагою. Менеджери нашого інтернет-магазину готові зажди надати консультацію та допомогти обрати потрібну модель.

Матеріали для наповнення

Перш ніж купити матрац двоспальний, потрібно визначитися із наповненням виробу. Залежно від наповнювача, матрац отримує певні властивості. Для наповнення матраців застосовують як природні, так і синтетичні матеріали. Ті, хто надають перевагу екологічно чистим матеріалам, слід звернути увагу на моделі, зроблені із кінського волосся, кокосового горіха або ж натурального латексу.

Звичайно, на подібний двоспальний матрац ціна буде вищою, у порівнянні з моделями із синтетичним наповнювачем. У нашому магазині представлені моделі різної цінової категорії, кожен має змогу купити двоспальний ортопедичний матрац за доступною йому ціною.

Матраци зі штучними наповнювачами доступні широкому колу покупців, але непотрібно одразу думати, що Ви втрачаєте на якості. Цікаво, що деяким синтетичним матеріалам властива якість, що значно краща за природну. Якщо Ви зупините свій вибір на наповнювачі холлкон, цей матеріал підійде алергікам. Він не має жодного запаху. Поліуретанова піна дозволяє людському хребту знаходитись у природному стані, що сприяє нормалізації кровообігу під час сну. Тому зовсім помилково думати, що штучні наповнювачі гірші за природні.

Купуючи двоспальний матрац, потрібно підібрати модель з таким наповнювачем, який не буде викликати алергічної реакції в обох партнерів.

Матраци із пружинним блоком та без

Якщо людина має проблеми з опорно-руховим апаратом, лікарі рекомендують вибирати для облаштування спального місця ортопедичні матраци. Спеціалісти відмічають, що ортопедичний виріб добре підтримує тіло людини, сприяє усуненню оніміння кінцівок. Для здорової людини ортопедичний матрац послугує гарним профілактичним варіантом проблем із суглобами.

Розрізняють пружинні матраци та без них. У виробництві безпружинних моделей застосовують декілька шарів різних наповнювачів, що дозволяє досягти необхідного ступеня жорсткості. Пружинні матраци є більш довговічними та призначені витримувати великі навантаження. Найякіснішими вважаються матраци, оснащені незалежним блоком пружин, де кожна окрема пружина знаходиться у своєму чохлі.

To Top